REJESTRACJA ONLINE
WYNIKI ONLINE

Rejestracja:

Poniedziałek - Piątek

7:30 - 18:00

Numer telefonu:

58-694-99-99

AKTUALNOŚCI


20-03

2020

Porady Lekarskie

Szanowni Państwo,

W celu ułatwienia dostępu do porad lekarskich w tym przedłużenia recept oraz zwolnień lekarskich, została dodatkowo uruchomiona możliwość zgłoszenia takich potrzeb za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zgłoszenia w/w sprawach powinny zawierać:

prosimy wysyłać na adres: rejestracja@cmk.pl


20-03

2020

Co powinieneś wiedzieć o kwarantannie?

Plakat Kwarantanna


17-03

2020

Informacje dla pacjentów NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o w związku z epidemią koronowirusa SARS-CoV-2

Wszystkie informacje dot. koronowirusa SARS-CoV-2 znajdują się POD TYM LINKIEM

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, w celu ochrony osób, udzielających świadczeń i innych pracowników NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o, jak też pacjentów, na podstawie m.in. art. 5 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, Zarząd NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. w Kartuzach wprowadza do stosowania ograniczenia w dostępie do świadczeń udzielanych w Zakładzie, o których jest mowa poniżej. Zasady będą obowiązywały do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

1. ZASADY OGÓLNE

2. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA.

3. AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA I PSYCHIATRIA ORAZ LECZENIE UZALEŻNIEŃ

4. STOMATOLOGIA

5. REHABILITACJA

6. DIAGNOSTYKA

7. ŚWIADCZENIA PRYWATNE , W TYM MEDYCYNA PRACY

8. UWAGA PILNE - ZWOLNIENIA DLA POWRACAJĄCYCH ZZA GRANICY – NIE WYSTAWIAMY

Powiatowe Stacje Sanepidu, w oparciu o wewnętrzne przepisy, kierują do POZ zdrowych pacjentów powracających zza granicy, zobowiązanych do odbycia 14-dniowej kwarantanny, celem uzyskania e-ZLA z kodem Z.29. Przepisy dotyczące wystawiania orzeczeń o czasowej niezdolności do pracy w ostatnim czasie nie uległy zmianie - lekarz wystawia zwolnienie tylko chorym pacjentom. SANEPID z kolei wydaje decyzję o kwarantannie tylko w przypadku stwierdzonego kontaktu z osobą zakażoną. W związku z powyższym osoby powracające do Polski zostaną poddani przymusowej kwarantannie, pomimo braku ewidentnego kontaktu z osobą zakażoną. Jednocześnie nie ma obecnie przepisów uwzględniających takie przypadki. Obecnie oczekujemy, na wydanie odpowiedniego akt prawnego, który rozwiąże istniejący problem.


16-03

2020

Ogłoszenie w związku z epidemią koronowirusa SARS- CoV-2

Jeżeli wróciłeś z Włoch, Chin lub innych krajów dotkniętych epidemią koronawirusa lub miałeś kontakt z taką osobą i masz gorączkę, kaszel, duszności dla bezpieczeństwa innych pacjentów
PROSIMY NIE WCHODZIĆ DO PRZYCHODNI

Pilnie zadzwoń pod numer Sanepid: 58 681 07 21 lub 668 027 346
NFZ: 800 190 590
lub skontaktuj się z najbliższym szpitalem zakaźnym: Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy Tel.: 58 341 55 47

UWAGA!!!

W związku z zagrożeniem epidemią koronowirusa SARS- CoV-2 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:

## #### UWAGA PILNE - ZWOLNIENIA DLA POWRACAJĄCYCH ZZA GRANICY – NIE WYSTAWIAMY Powiatowe Stacje Sanepidu, w oparciu o wewnętrzne przepisy, kierują do POZ zdrowych pacjentów powracających zza granicy, zobowiązanych do odbycia 14-dniowej kwarantanny, celem uzyskania e-ZLA z kodem Z.29. Przepisy dotyczące wystawiania orzeczeń o czasowej niezdolności do pracy w ostatnim czasie nie uległy zmianie - lekarz wystawia zwolnienie tylko chorym pacjentom. SANEPID z kolei wydaje decyzję o kwarantannie tylko w przypadku stwierdzonego kontaktu z osobą zakażoną. W związku z powyższym osoby powracające do Polski zostaną poddani przymusowej kwarantannie, pomimo braku ewidentnego kontaktu z osobą zakażoną. Jednocześnie nie ma obecnie przepisów uwzględniających takie przypadki. Obecnie oczekujemy, na wydanie odpowiedniego akt prawnego, który rozwiąże istniejący problem.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośba o zastosowanie się do zaleceń. Plakat 1 Plakat 2


22-06

2018

KOMERCYJNE ZABIEGI FIZJOTERAPEUTYCZNE W DZIALE REHABILITACJI W PRZYCHODNI LEKARSKIEJ W KARTUZACH UL. MŚCIWOJA II 9

NIE CHCESZ CZEKAĆ W KOLEJCE NA ZABIEGI SKORZYSTAJ Z OFERTY NASZEGO ZAKŁADU

NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. przygotował wyjątkową ofertę dla pacjentów zadeklarowanych do tut. Zakładu. W ramach promocji możesz otrzymać rabat na odpłatne zabiegi fizjoterapeutyczne w następującej wysokości:

Uwaga:

Promocja nie dotyczy zabiegów: fali uderzeniowej, laseru wysokoenergetycznego, krioterapii, masażu, masażu limfatycznego, kinesiotapingu, kąpieli wirowych.

www.cmk.pl

www.facebook.com/RehabilitacjaCMKaszuby/

tel. 58 694 99 80

Z A P R A S Z A M Y


18-05

2018

BeFlex- NOWA ERA W DOBORZE I DOPASOWANIU APARATÓW SLUCHOWYCH

Wybór dostępnych obecnie na rynku aparatów słuchowych jest przeogromny. Dlatego rozwiązania technologiczne umożliwiające przedzakupowe testowanie produktów jest coraz powszechniejsze. Dzięki szwajcarskiej technologii i firmie Bernafon możesz znacząco polepszyć efektywność procedury testowej.

BeFlex stanowi zupełnie nowe, unikalne podejście do procesu doboru aparatów słuchowych. BeFlex jest wszechstronnym demonstracyjnym aparatem słuchowym. Używając tylko jednego aparatu demonstracyjnego oferujemy bezpośrednią możliwość porównania najnowszych rodzin produktowych firmy Bernafon z różnych poziomów cenowych. Cały proces doboru i dopasowania aparatów przebiegnie w sposób wyjątkowo łatwy i skuteczny.

Wypróbuj BeFlex za darmo porównaj działanie różnych poziomów technologicznych testowanych w najrózniejszych sytacjach akustycznych!

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00

Wtorek: 9:00 - 14:00

Środa : 9:00 - 15:00

tel: 668 223 091

NZOZ Centrum Medyczne "Kaszuby" 83-300 Kartuzy ul. Dworcowa 2, gabinet 107


23-03

2018

Szkoła rodzenia

szkola_rodzenia


24-01

2018

Zmiana numerów telefonów od 01.02.2018

UWAGA! ZMIANA NUMERÓW TELEFONÓW OD 01.02.2018

NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. w Kartuzach uprzejmie informuje:

Od 01.02.2018r. obecny numer telefonu do rejestracji, Przychodni Lekarskiej w Kartuzach, os. Wybickiego 3A,

58-694-41-00 jest nieaktywny.

Od 01.02.2018r. obowiązuje wspólny numer telefonu do rejestracji centralnej Przychodni Lekarskiej w Kartuzach, ul. Dworcowa 2 , ul. Mściwoja II 9,ul. Oś.Wybickiego 3A

tel. 58-694-99-99