czwartek, 18 stycznia 2018Dzisiaj jest: Czwartek
18 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 348 dni.
Zodiak: Koziorożec

Licznik odwiedzin

Dzisiaj148
W ostatnim tygodniu1263
W ostatnim miesiącu5457
Wszystkie464010
Zostań naszym pacjentem

Jeśli chcesz zostać naszym pacjentem, a korzystasz z usług innego świadczeniodawcy, w sytuacji takiej, należy zgłosić się wybranej przez siebie jednej z naszych Przychodni Lekarskich w Kartuzach bądź Punktu Lekarskiego w Sianowie. Wszelkie formalnosci związane z przejściem do NZOZ Centrum Medyczne ?Kaszuby? załatwiane są przez nas. Aby zostać wpisanym na listę pacjentów potrzebny jest dokument tożsamości z numerem PESEL oraz dowód ubezpieczenia. Pamiętaj! Zgodnie z przepisami pacjent ma prawo do dwukrotnej zmiany świadczeniodawcy w ciągu roku.

Pacjent ma prawo swobodnego wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, położnej oraz pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej. Wybór potwierdza się przez złożenie w formie deklaracji wyboru lekarza, deklaracji wyboru pielęgniarki i deklaracji wyboru położnej w NZOZ Centrum Medyczne ?Kaszuby?. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 stycznia 2003r. O powszechnym ubezpieczeniu w NFZ, lekarza, pielęgniarkęi położną POZ można zmienić dwa razy w roku bezpłatnie.

Szczegółowych informacji na temat zmiany świadczeniodawcy, oraz wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ udziela personel każdej placówki NZOZ Centrum Medyczne ?Kaszuby?.

 

Copyright © NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Spółka z o.o. 2011 All rights reserved

NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Spółka z o.o. By - KH Project